Pred nekaj časa sem izvedel novico, ki me je res precej presenetila. Moja sestra mi je namreč povedala, da je noseča. Takrat pa so vsi v družini rekli, da so to vedeli oziroma pričakovali, saj so videli, da se je sestra začela precej spreminjati v obnašanju. No, to me je takrat čisto šokiralo, kajti iskreno nisem imel niti približno pojma, da je temu tako. Tudi če je res prej kazala kakšne znake, tega sam iskreno nisem opazil. Verjetno pač nisem posvečal takšnim rečem pozornosti oziroma mi to ni bilo najbolj mar. Ko pa sem izvedel, da je noseča, sem bil neizmerno vesel, sploh zaradi tega, ker takšne novice nisem niti približno pričakoval. Mislil sem si, da bo nosečnost pri njej nekaj, kar bo prišlo nekoliko pozneje, ampak sem se očitno motil.

Skozi njeno nosečnost pa sem lahko začel opažati kar nekaj zelo zanimivih reči. Videl sem, kako se je njeno počutje skozi čas spreminjalo, kajti še vedno smo bili precej skupaj oziroma smo se pogosto videli, tudi če ni več živela v isti hiši. Zaradi tega mi je takrat postala nosečnost prav zanimiva, saj si tega prej nisem ravno predstavljal. Zanimivo mi je bilo tudi gledati, kako se njen trebuh vse bolj veča. Zdelo se mi je, kot da je trebuh vsakič, ko sem jo videl, veliko večji kot prej. Prav fascinantno mi je bilo, kako hitro vse skupaj napreduje.
Danes se vsi že počasi pripravljamo na prihod novega družinskega člana. Ta nosečnost nas je namreč kar malo združila, saj smo vedno zelo veseli, ko jo vidimo, ker nas zanima, kako je in kako se počuti. Zanimivo nam je tudi poslušati njene zgodbe o nosečnosti in že vsi nestrpno čakamo novega družinskega člana, ki bo vsak čas tu.